Atrakcje hotelowe

Atrakcje

Wakacje i wypoczynek przez cały rok w Spa & Wellness w Ustce połączony z atrakcjami nie do zapomnienia …
Malowniczo położony, bardzo blisko pięknej piaszczystej plaży wśród niezwykłej przyrody, szumu morza i sosnowego lasu Hotel Royal Baltic Luxury Boutiqe zachwyca nie tylko ponadczasową architekturą ale również wyposażeniem. Dzięki niezwykłemu mikroklimatowi oraz wszechobecnej naturze Goście tu przybywający mogą podczas nawet krótkiego pobytu odnowić siły witalne i świetnie się zregenerować. Przyjazne i gustownie wnętrza oraz miła profesjonalna obsługa służąca pomocą naszym Gościom daje poczucie ciepła i gościnności przez co wypoczynek tutaj jest wyjątkowy. Dopełnienie luksusowego wypoczynku stanowi imponująca oferta wielu atrakcji i udogodnień, będąca gwarancją niezwykle udanego pobytu i spędzenia tu niezwykle radosnych, niezapomnianych chwil.
Zapraszamy Państwa serdecznie do wypoczynku z nami …

Basen
Basen
Basen
Basen

Znajdujący się w STREFIE ROYAL-SPA basen o wymiarach 14.00 m x 8.00 m i głębokości 1.35 m z pewnością spełni oczekiwania Gości. Wyposażony w przeciwprąd, masaż karku oraz chromoterapię będzie niewątpliwą atrakcją. Płyciutki brodzik znajdujący się tuż przy basenie będzie rajem dla naszych najmniejszych Gości. Hotel Royal Baltic Luxury Boutique przygotował w bezpośrednim sąsiedztwie basenu wyjątkową strefę wypoczynku z leżakami i fotelikami. Tutaj w blasku świec i nastrojowej muzyce Goście mogą wejść do krainy odprężenia, mile spędzić czas i co ważne, jednocześnie mieć na oku swoje pociechy. Godziny otwarcia: Pn-Ndz 8:30-21:30. UWAGA: Przy wejściu na basen wydawane są ręczniki – prosimy o nie zabieranie z pokoi.

Basen
Jacuzzi
Jacuzzi
Jacuzzi
Jacuzzi

Im chłodniej na zewnątrz, tym cieplej myślimy o jacuzzi. Ulga dla nadwyrężonych mięśni i doskonały sposób, by się odprężyć dla Gości preferujących błogi relaks. Wyposażona w rynnę przelewową jacuzzi w Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique gwarantuje szampańską kąpiel oraz bezpieczeństwo i komfort podczas zażywania wodnego uniesienia. Gwiaździste niebo nad wanną, a także wykreowana atmosfera i nastrojowa muzyka w STREFIE „ROYAL – SPA” dodatkowo sprawią Wam niewątpliwą frajdę i ogromną radość. Godziny otwarcia: Pn-Ndz 8:30-21:30. UWAGA: Przy wejściu do ROYAL – SPA udostępniane są ręczniki basenowe.

Jacuzzi
Biosauna
Biosauna

Biosauna to odmiana sauny suchej o temperaturze ok.50-60°C i wilgotności powietrza w granicach 40%. Luksusowa sauna, w której zastosowano mechanizm inhalacji eterycznymi, aromaterapeutycznymi olejkami zapachowymi, co pozwala na relaks. Kąpiel w biosaunie ma korzystny wpływ na układ oddechowy, pobudza metabolizm, oczyszcza i przeciwdziała starzeniu się skóry. Dodatkowym atutem biosauny z aromaterapią jest zastosowanie w niej specjalnego oświetlenia tworzącego niezwykłe zjawisko tzw. „zorzy polarnej”, która dodatkowo zapewnia przyjemne wrażenia wzrokowe. Godziny otwarcia: Pn-Ndz 8:30-14:00. UWAGA: Przy wejściu do ROYAL – SPA udostępniane są ręczniki basenowe.

Biosauna
Sauna sucha
Sauna sucha

Sauna określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. Regularne korzystanie zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie. Znajdująca się w STREFIE „ROYAL - SPA”  specjalna, luksusowa sauna sucha wykonana jest z selekcjonowanego świerku skandynawskiego, w której poziom temperatury dochodzi do 95°C, a wilgotności powietrza 10%. Dodatkowo została wyposażona w koloroterapię. Zastosowano w niej narożnikowe oświetlenie światłowodowe ze zmiennością barw. Uzdrawiająca moc zmieniających się kolorów przywraca spokój i ukojenie. Godziny otwarcia: Pn-Nd 14:00-21:30. UWAGA: Przy wejściu do ROYAL – SPA udostępniane są ręczniki basenowe.

Sauna sucha
Łaźnia parowa
Łaźnia parowa

Łaźnia charakteryzuje się stosunkowo niską temperaturą 40-45ºC przy jednoczesnej bardzo wysokiej wilgotności powietrza do 100%. Para dostarczana w regularnych odstępach czasu doskonale oczyszcza i regeneruje zmęczone ciało. Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco. W odróżnieniu od sauny łaźnia nie jest zbudowana z drewna. Okładzinami ścian są płytki ceramiczne z dodatkową atrakcją –„atmosferą gwiaździstego nieba”, która dostarcza dodatkowych wrażeń wzrokowych zapewniających uczucie komfortu i relaksu. Godziny otwarcia: Pn–Ndz 14:00-21:30. UWAGA: Przy wejściu do ROYAL – SPA udostępniane są ręczniki basenowe.

Łaźnia parowa
AquaFitness
AquaFitness

RUCH W WODZIE HARTUJE I PRZYWRACA WITALNOŚĆ. Aqua Aerobik to nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie prowadzona jest przy specjalnie dobrane muzyce, dopasowanej pod względem tempa, rytmu oraz stylu do rodzaju ćwiczeń. Są to zajęcia, które nie wymagają od uczestników umiejętności pływania i dużej sprawności fizycznej. Opór wody sprawia iż 1 minuta ćwiczeń w wodzie jest równa 5 minutom zwykłych ćwiczeń na lądzie. W wyniku wyporu wody ciało człowieka staje się lżejsze, dzięki czemu wykonywanie ćwiczeń staje się łatwiejsze. Zajęcia wedlug dostępności. UWAGA: Przy wejściu do ROYAL – SPA udostępniane są ręczniki basenowe.

AquaFitness
Salka fitness
Salka fitness

Na terenie strefy Spa, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza salka fitness jest wyposażona w lustra, piłki gimnastyczne, maty, ławeczkę z hantlami, orbitreki, bieżnie czy rowery stacjonarne. Salka idealnie sprawdzi się na poranny lub wieczorny trening.

Salka fitness
Sala Royal
Sala Royal
Sala Royal

Bilardy - Ping-Pong - Piłkarzyki
Sala rodzinna na I piętrze to miejsce dla wszystkich, którzy kochają dobrą zabawę. Jest to miejsce gdzie można znaleźć stoły billardowe, grę piłkarzyki lub stół do ping-ponga. Co ciekawe, to miejsce czasem zamienia się w scenę, gdzie nasi animatorzy zabawiają dzieci jednocześnie rozwijając ich wyobraźnię.
 

Sala Royal
Voyage Royal Club
Voyage Royal Club

Bowling & Bar

Nowa kręgielnia i sala barowa to dla nas możliwość zaoferowania naszym Gościom dodatkowych atrakcji, takich jak: jak organizacja turnusów związanych z kręglarstwem, zlotów dla profesjonalnych graczy lub amatorów, organizacja imprez firmowych z wykorzystaniem kręgielni, organizacja urodzin w kręgielni, organizacja turniejów dla gości hotelowych.
 

Voyage Royal Club

PFR