Rekomendacje

Certyfikat Jakości TRIP ADVISOR 2018 Certyfikat Jakości TRIP ADVISOR 2018

FORBES Rekomendacje 2017 FORBES Rekomendacje 2017

FORBES Rekomendacje 2016 FORBES Rekomendacje 2016

Guest Rewiew Awards 2016 Booking.com Guest Rewiew Awards 2016 Booking.com

Guest Review Awards jest to Nagroda przyznawana przez Booking.com dla wyróżniających sie Partnerów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zadbać o najmniejsze szczegóły pobytu swoich Gości. W 2017r. nagroda ta została przyznana tym obiektom, których średnia ocena na podstawie co najmniej 10 opinii gości opublikowanych do 1 listopada 2016r. wynosiła minimum 8.

Na stronie Booking.com  widnieje obecnie ponad 100 milionów opinii. Służą one jako źródło analiz mających na celu zapewnienie, że obiekty, które oferują gościom wysoki poziom usług, są za swoje starania należycie wynagradzane. Zespół ds. obsługi klienta Booking.com dba o to, aby wszystkie oceny pochodziły tylko od gości, którzy faktycznie zatrzymali się w obiekcie.

Cztery lata temu doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas wyróżniać partnerów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zadbać o najmniejsze szczegóły.

 

Certyfikat Jakości 2016 Certyfikat Jakości 2016

Hotel Royal Baltic 4* Luxury Boutique otrzymał  "CERTYFIKAT JAKOŚCI 2016" od największego na świecie portalu turystycznego Tripadvisor. Certyfikat ten jest dowodem na stałe uzyskiwanie znakomitych opinii od podróżnych. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana w oparciu o jakość recenzji i opinni, które otrzymal nasz hotel w zeszłym roku w serwisie TripAdvisor. Tripadvisor umożliwia podróżnym zaplanowanie idealnego wypoczynku. TripAdvisor udostępnia porady turystów oparte na ich własnych doświadczeniach, oferuje usługi ułatwiające planowanie podróży oraz zintegrowane narzędzia umożliwiające dokonanie rezerwacji.

Certyfikat ZŁOTY STANDARD Certyfikat ZŁOTY STANDARD

    W 2013r. Hotel Royal Baltic  Luxury Boutique uzyskał certyfikat „Złotego Standardu w Obsłudze Klienta”, który jest gwarancją najwyższej jakości obsługi Gości hotelowych potwierdzoną przez ekspertów.
Certyfikat Złoty Standard uzyskują hotele i obiekty hotelarskie sprawdzone w toku szczegółowych audytów i polecane przez systemy rezerwacji hotelowej oraz przez kluczowe organizacje w branży hotelarsko-turystycznej.
Każdy z hoteli i obiektów hotelarskich uhonorowany certyfikatem i godłem Złoty Standard realizuje w praktyce postulat „Gość jest najważniejszy”. W tym gronie znajdują się modelowe obiekty, które: zapewniają wysoki komfort pobytu, charakteryzują się przyjaznym, serdecznym klimatem, szczególnie dbają o swoich Gości oraz skutecznie zachęcają ich do powrotu. Wyróżnienie przyznawane jest przez kapitułę ekspertów tylko najwyżej punktowanym obiektom na podstawie oceny audytowej w ponad 80 szczegółowych parametrach w kluczowych obszarach obsługi Gościa: m.in. proces rejestracji, proces pozostałej obsługi, przygotowanie pokoju, poziom obsługi w rejestracji, poziom komunikacji w językach obcych oraz dostępność i atrakcyjność oferty promocyjnej i dodatkowej. Certyfikat Złoty Standard zobowiązuje właściciela i personel hotelu do najwyższego poszanowania preferencji i życzeń Gościa.

Luksusowy Hotel 2015 Luksusowy Hotel 2015

Hotel Royal Baltic 4* Luxury Boutique został wyłoniony w Plebiscycie  "HOTELE LUKSUSOWE 2015", którego organizatorem jest Grupa PWM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Rydygiera 8. Celem tej rekomendacji jest wyłonienie Hotelu, znajdującego sie na terenie Polski, który w drodze głosowania zwyciężył w danej kategorii:  Hotele *****, Hotele ****, Hotele ***, Pałace i Zamki, Spa, Debiut Roku. Uczestnikami Plebiscytu sa użytkownicy serwisu Hoteleluksusowe.pl, którzy głosują na najlepszy Hotel w jednej z sześciu powyższych kategorii.

Certyfikat Holiday Check QUALITY SELECTION 2013 Certyfikat Holiday Check QUALITY SELECTION 2013

    Hotel Royal Baltic Luxury Boutique został  wyróżniony certyfikatem Quality Selection 2013, który przyznawany jest przez popularny portal opiniotwórczy o hotelach - Holiday Check. Wyróżnienie jest bardzo ważne, ponieważ o tym, które obiekty dostaną nagrodę, decydują sami hotelowi goście pozostawiając swoje opinie na portalu.
    Każde takie wyróżnienie jest dla nas bardzo cenne, ponieważ z jednej strony wyróżnia nas jako obiekt spełniający najwyższe standardy, z drugiej strony motywuje nas do dalszej ciągłej pracy nad podnoszeniem jakości usług.

Certyfikat Doskonałości - Zwycięzca roku 2014 Certyfikat Doskonałości - Zwycięzca roku 2014

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique otrzymał  "CERTYFIKAT DOSKONAŁOŚCI 2014" od największego na świecie portalu turystycznego Tripadvisor. Certyfikat ten jest dowodem na stałe uzyskiwanie znakomitych opinii od podróżnych. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana w oparciu o jakość recenzji i opini, które otrzymał nasz hotel w zeszłym roku w serwisie TripAdvisor. Tripadvisor umożliwia podróżnym zaplanowanie idealnego wypoczynku. TripAdvisor udostępnia porady turystów oparte na ich własnych doświadczeniach, oferuje usługi ułatwiające planowanie podróży oraz zintegrowane narzędzia umożliwiające dokonanie rezerwacji.

Rekomendacje TripAdvisor Rekomendacje TripAdvisor

      Hotel Royal Baltic Luxury Boutique otrzymał  rekomendacje „obiektu polecanego” od największego na świecie portalu turystycznego Tripadvisor. Tripadvisor umożliwia podróżnym zaplanowanie idealnego wypoczynku. TripAdvisor udostępnia porady turystów oparte na ich własnych doświadczeniach, oferuje usługi ułatwiające planowanie podróży oraz zintegrowane narzędzia umożliwiające dokonanie rezerwacji.

Rekomendacje dla Hotelu

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique cieszy się wysoką renomą na polskim i zagranicznym rynku hotelarskim – na co wskazują rekomendacje naszego obiektu na różnych serwisach opiniotwórczych.

PFR