Ceny i Rezerwacja

Oferty Specjalne      Oferta weekendowa

Atrakcje

HOTEL ROYAL-BALTIC
Luxury Boutique

Czas na Królewski Relaks w znanym kurorcie
Uzdrowisku Ustka nad pięknym Bałtykiem
  

   Ustka  to piękna,  nadmorska  miejscowość, położona  w  samym  centrum wybrzeża. To jedna z najpopularniejszych miejscowości nad Bałtykiem, a przede wszystkim cudowne kąpielisko o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych. Co roku rzesze turystów wybierają to urokliwe miasteczko, ponieważ oferuje ono wiele atrakcji. Z pewnością nikt tu nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś szczególnego dla siebie.


     Każdy czasem lubi poczuć się jak Król i nawet jeśli do tego nie przyznajesz się głośno, szczypta luksusu z pewnością poprawia Twoje samopoczucie. Tym razem nie musisz się ograniczać – spędź kilka dni ekskluzywnie: w luksusowym hotelu, z przepysznym jedzeniem i niezwykłą ofertą Spa. Brzmi nieźle? Będzie jeszcze lepiej, jeśli wyjedziesz z bliską osobą, bądź też sam. Hotel Royal-Baltic Luxury Boutique w Ustce znajdziecie 150 m od morza i przepięknej plaży, w  pachnącym  sosnowym lesie. Pełna magii Strefa Wellness & Spa, w której możesz do woli korzystać z basenu z przeciwprądem, masażem karku i chromoterapią oraz zabiegi na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków: KLAPP COSMETICS, PEVONIA BOTANICA, DERMAQUEST i STENDERS gwarantują dbałość o dobrą kondycję i piękno ciała. A atrakcje w Ustce i okolicy... Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziecie mieli ochoty opuszczać hotelu. Warto jednak wykorzystać pobyt i wybrać się na plażę, zaczerpnąć słońca i morskiej  wody  oraz udać się na spacer brzegiem morza, zobaczyć rybacki port i urokliwą latarnię morską. Można również  zasiąść w jednej z kawiarenek na nadmorskiej promenadzie gdzie co roku odbywa się wiele różnych koncertów i prawie codziennie pojawiają się gwiazdy Estrady Polskiej. Plaża w Ustce jest jedną z najpiękniejszych i najszerszych plaż w Polsce to już wiemy. To, że morze ma tu bardzo  płytki,  łagodny  brzeg też. Są jeszcze inne powody, aby  spędzić tu wakacje albo weekend w Hotelu Spa w miejscowości o uzdrowiskowym klimacie. Atrakcje, zabytki i pomniki znajdujące się w naszym mieście i jego pięknej okolicy, wiele z nich czynnych przez cały rok są dodatkową zachętą aby tu przyjechać. Jeśli ktoś jest miłośnikiem sportów wodnych może skorzystać z wypożyczalni i surfować po morzu kajakami, żaglówkami lub zwyczajnie odbyć Rejs po morzu stylizowanymi statkami. Są tu świetnie rozwinięte boiska do grania w siatkę jak również do gry w piłkę nożna. Przez tereny wokół Ustki przechodzi wiele szlaków turystyki pieszej i rowerowej, wśród nich m.in. odcinek bardzo popularnego Międzynarodowego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R – 10. Przed wybraniem się na szlak warto zaopatrzyć się w przewodnik turystyki rowerowej, który bezbłędnie przeprowadzi nas przez wybraną trasę oraz wskaże nam najatrakcyjniejsze miejsca wraz z ich opisem, czyniąc wycieczkę jeszcze ciekawszą. Dla osób, którym brakuje jeszcze czegoś dwa kina znajdujące się w mieście i przy promenadzie w przypadku, gdy najdzie Wam ochota pozwolą wybrać się na romantyczną randkę lub zwyczajnie obejrzeć dobry film. A jakby Wam jeszcze było mało atrakcje typu „Extremalna Przygoda" czekają  w Ustce i okolicy na Ciebie, Twoją Rodzinę i Przyjaciół. Może spróbujesz swoich sił…


Brzmi to jak zaproszenie i nim jest …


Doznaj niepoznanych dotąd przyjemności i przeżyj przygotowane dla Was

ATRAKCJE HOTELOWE, REGIONU I EXTREMALNĄ PRZYGODĘ…
                                                                           

Gdzie wyjątkowość staje się codziennością…Informacje: Recepcja tel. +48 59 81 477 35  lub  +48 59 81 552 81   wew.100
e-mail:  recepcja@royal-baltic.pl  


atrakcje w Ustce                          atrakcje z basenem nad morzem
atrakcje  i wypoczynek w Ustce                      extremalna przygoda

Zrób Prezent
newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ OFERTĄ!

Zapisz się do Newslettera i zrealizuj masaż częściowy przy rezerwacji pobytu na Naszej stronie *

Dodaj
* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy
Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"
X
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
menu
menu
menu
menu