Atrakcje w hotelu i okolicy

Relaks w kurorcie

Czas na Królewski Relaks w znanym kurorcie Uzdrowisku Ustka nad pięknym Bałtykiem  
Ustka to piękna, nadmorska miejscowość, położona w samym centrum wybrzeża. To jedna z najpopularniejszych miejscowości nad Bałtykiem, a przede wszystkim cudowne kąpielisko o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych. Co roku rzesze turystów wybierają to urokliwe miasteczko, ponieważ oferuje ono wiele atrakcji. Z pewnością nikt tu nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś szczególnego dla siebie. Każdy czasem lubi poczuć się jak Król i nawet jeśli do tego nie przyznajesz się głośno, szczypta luksusu z pewnością poprawia Twoje samopoczucie.

W Hotelu
W Hotelu
W Hotelu
W Hotelu

Spędź kilka dni ekskluzywnie: w luksusowym hotelu, z przepysznym jedzeniem i niezwykłą ofertą Spa. Brzmi nieźle? Hotel Royal-Baltic Luxury Boutique w Ustce znajdziecie 150 m od morza i przepięknej plaży, w pachnącym sosnowym lesie. Pełna magii Strefa Wellness & Spa, w której możesz do woli korzystać z basenu z przeciwprądem, masażem karku i chromoterapią oraz zabiegi na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków: PEVONIA BOTANICA, REPECHAGE, ACADEMIE oraz AROMATHERAPY ASSOCIATES LONDON gwarantują dbałość o dobrą kondycję i piękno ciała.

W Hotelu
W regionie
W regionie
W regionie
W regionie
W regionie

Warto wykorzystać pobyt i wybrać się na plażę, zaczerpnąć słońca i morskiej wody oraz udać się na spacer brzegiem morza, zobaczyć rybacki port i urokliwą latarnię morską. Można również zasiąść w jednej z kawiarenek na nadmorskiej promenadzie gdzie co roku odbywa się wiele różnych koncertów. Plaża w Ustce jest jedną z najpiękniejszych i najszerszych plaż w Polsce. Morze ma tu bardzo płytki, łagodny brzeg. Spędź wakacje albo weekend w Hotelu Spa w miejscowości o uzdrowiskowym klimacie. Polecamy atrakcje, zabytki i pomniki znajdujące się w naszym mieście i jego pięknej okolicy.

W regionie
Aktywnie
Aktywnie
Aktywnie

Jeśli ktoś jest miłośnikiem sportów wodnych może skorzystać z wypożyczalni i surfować po morzu kajakami, żaglówkami lub zwyczajnie odbyć rejs po morzu stylizowanymi statkami. Przez tereny wokół Ustki przechodzi wiele szlaków turystyki pieszej i rowerowej, wśród nich m.in. odcinek bardzo popularnego Międzynarodowego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R-10. Przed wybraniem się na szlak warto zaopatrzyć się w przewodnik turystyki rowerowej, który bezbłędnie przeprowadzi nas przez wybraną trasę oraz wskaże nam najatrakcyjniejsze miejsca. A jakby Wam jeszcze było mało atrakcje typu „Extremalna Przygoda" czekają w Ustce i okolicy.

Aktywnie
Zapraszamy

Doznaj niepoznanych dotąd przyjemności i przeżyj przygotowane dla Was
ATRAKCJE HOTELOWE, REGIONU I EXTREMALNĄ PRZYGODĘ…

Gdzie wyjątkowość staje się codziennością…

Informacje: Recepcja tel. +48 59 81 477 35  lub  +48 59 81 552 81   wew.100
e-mail:  recepcja@royal-baltic.pl

atrakcje w Ustce                          atrakcje z basenem nad morzem
atrakcje  i wypoczynek w Ustce                      extremalna przygoda

PFR