Zwierzęta domowe   Zwierzęta domowe są akceptowane w budynku A Cena 80 -100 zł dobę / 1 pupil

Ceny i Rezerwacja

Oferty Specjalne      Oferta weekendowa

SPA & Wellness

 

HOTEL ROYAL BALTIC

Egzotyczna podróż do świata SPA…

       Pełna magii Strefa Spa & Wellness Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique, przygotowana z myślą o tych, którzy poszukują niezwykle wyjątkowych doznań kusi Gości pięknymi, gustownymi i przytulnymi wnętrzami. Możesz w niej do woli korzystać z basenu z przeciwprądem, masażem karku i chromoterapią. Czekają Was też liczne seanse w saunach oraz seans w jacuzzi pod gwiaździstym niebem... Dla aktywnych proponujemy zajęcia na Sali Fitness oraz  Aquafitnes w basenie pod okiem naszych fizjoterapeutów, znających doskonale upodobania  naszych Gości.

Zapraszamy do Orientalnego DAY SPA
w  STREFIE „ABU DABI - SPA” w Centrum Spa &Wellness

Doznaj niepoznanych dotąd przyjemności…


 

     Bogata  oferta zabiegów na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków: PEVONIA BOTANICA, REPECHAGE, AROMATHERAPY ASSOCIATE LONDON oraz ACADEMIE  gwarantuje dbałość o dobrą kondycję i piękno ciała. Niezwykłe rytuały piękna: twarzy, dłoni i stóp oraz całego ciała, cudowne kąpiele, zabiegi na ciepłym, kamiennym łóżku w połączeniu z aromatami świata, koloroterapią i nastrojową muzyką to prawdziwa uczta dla Twoich zmysłów. W ofercie Spa znajdują się zabiegi, czerpiące z bogactwa naturalnych składników, część z nich przygotowana jest specjalne z myślą o Panach i Dzieciach. Dla Niej, dla Niego, dla Dwojga,  dla każdego kto chciałby poczuć się podwójnie wyjątkowo, masaże z Krainy Relaksu, Piękności oraz Lecznicze wprowadzą Was w stan ukojenia, głębokiego odprężenia i poczucia niezwykłego zadowolenia. Brzmi to jak  zaproszenie i  nim jest. Doznaj  niepoznanych   dotąd przyjemności i przeżyj niesamowite  chwile w STREFIE „ROYAL - SPA”,  a także  egzotyczną przygodę w orientalnej STREFIE „ABU DABI - SPA”, która na długo zapisze się w Twojej pamięci.


Wakacje i wypoczynek w Spa & Wellness nad morzem z nami nie do zapomnienia …


Informacje: Recepcja Hotelu tel. + 48 59 81 477 35 wew. 100 lub +48 59 81 552 85
Recepcja Spa tel. + 48 59 81 477 35  wew. 600 lub + 48 59 81 552 86
e-mail recepcja@royal-baltic.pl

 

Hotel Spa & Wellness nad morzem     Urlop w Spa nad morzem     Urlop w hotelu Spa
Spa nad Bałtykiem     Pakiety Wellness & Spa w Polsce     Wakacje w Spa     Wypoczynek w Spa

Zrób Prezent
PFR
newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ OFERTĄ!

Zapisz się do Newslettera i zrealizuj masaż częściowy przy rezerwacji pobytu na Naszej stronie *

Dodaj
* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy
Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"
X
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
menu
menu
menu
menu