Uroczystości

Uroczystości
Uroczystości
Uroczystości

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique dzięki niezwykłemu położeniu w przepięknej miejscowości, w cudownym naturalnym otoczeniu to nie tylko luksusowy wypoczynek, ale również doskonałe i wyjątkowe miejsce na organizację znakomitych uroczystości. Proponujemy Państwu eleganckie, klimatyczne wnętrza, kipiące pozytywną energią. Nastrojowe wnętrza o wysublimowanym charakterze sal restauracyjnych „RED ROYAL” i „GOLD ROYAL” podkreślają luksusową i dostojną formę przyjęć i uroczystości tu organizowanych.

Uroczystości
Atmosfera
Atmosfera
Atmosfera

Niecodzienne oświetlenie, intymny nastrój, ciepły wystrój oraz delikatne elementy dekoracyjne w klasycznym stylu dodają wnętrzom atmosfery wytworności i stanowią o eleganckim charakterze organizowanych tu niecodziennych spotkań. Wyjątkowa kuchnia oraz potrawy przygotowywane z niezwykłą pasją przez zespół znakomitych kucharzy oraz profesjonalna obsługa całego hotelu, oferująca wiele serdeczności zapewnią Państwu sukces najmniejszego nawet spotkania. Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem podejmiemy się organizacji przyjęcia komunijnego, uroczystości chrztu świętego, imienin, urodzin, czy wesela.

Atmosfera
Idealne miejsce
Idealne miejsce
Idealne miejsce

Czy wybrali już Państwo miejsce na niezapomniane romantyczne zaręczyny, wieczór panieński, kawalerski, magiczną podróż poślubną lub wyjątkową rocznicę ślubu? Proponujemy zorganizowanie dla Państwa wymarzonych pobytów okolicznościowych oraz pamiętnych uroczystości. Przygotujemy aranżacje oraz oprawę spełniającą wyśnione oczekiwania, a także  zatroszczymy się o najdrobniejsze szczegóły i życzenia, przez co poczują się Państwo na swoim przyjęciu jak prawdziwi Goście.

Idealne miejsce
Organizacja wydarzeń
Organizacja wydarzeń
Organizacja wydarzeń

Każdą przygotowaną ofertę dostosowujemy do potrzeb naszych Gości, zgodnie z ich  oczekiwaniami i potrzebami starając się zachować i podkreślać indywidualny charakter każdej uroczystości bądź wytwornego spotkania. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do organizacji ważnych wydarzeń, nie tylko rodzinnych. Będziemy zaszczyceni, że to właśnie my będziemy razem z Wami uczestniczyć w wyjątkowych i niezwykłych chwilach.

Organizacja wydarzeń
Zapraszamy

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ ZNAKOMITYCH UROCZYSTOŚCI…
PAŃSTWA ZADOWOLENIE BĘDZIE NASZĄ SATYSFAKCJĄ…


Informacje: Marketing tel. +48 59 81 477 35 wew.400 lub +48 59 81 552  82
e-mail: marketing@royal-baltic.pl

Wesele w Spa nad morzem     Zaręczyny nad morzem      Ślub i wesele nad morzem
Zaręczyny w Spa nad morzem      Podróż poślubna nad morzem

PFR