SPA & Wellness

Wnętrza
Wnętrza

Dla Tych, którzy tego pragną przygotowaliśmy siedem pełnych przepychu orientalnych wnętrz Spa. Baśniowe, egzotyczne i jednocześnie eleganckie gabinety, niektóre przeznaczone dla Dwojga: „Smak Orientu”, „Ocean Spokojności”, „Cezar i Kleopatra”, „Sanum per Aqua”, „Holistic& Natural” oraz gabinety kosmetyczne „PEVONIA” i „KLAPP” są gwarancją  holistycznej dbałości o naszych Gości. Niepowtarzalna  STREFA RELAKSU „OAZA SPOKOJU ABU DABI” zaprasza na wyjątkową formę wypoczynku. To wyjątkowe miejsce, gdzie nasi niezwykli Goście poznają wspaniały, relaksujący smak orientu. Tutaj po zabiegach, przy niezwykłym napitku dopełnią się Wasze doznania i egzotyczna przygoda, a za pomocą kilku łyków magicznej herbatki poczujecie się jeszcze bardziej rozluźnieni i pozytywnie nastawieni do rzeczywistości.

Wnętrza
Basen, sauny
Basen, sauny
Basen, sauny
Basen, sauny

Jedną z największych atrakcji i dopełnieniem luksusowego wypoczynku jest w naszym Hotelu STREFA „ROYAL-SPA”, w której do dyspozycji Gości poza basenem z przeciwprądem i masażem karku pozostaje sauna sucha, Bio-sauna z zorzą polarną oraz łaźnia parowa z aroma i koloroterapią. Poza basenem o wymiarach 14m x 8m i głębokości 1.35m specjalnie dla naszych najmniejszych Gości przygotowaliśmy płyciutki brodzik, który będzie dla nich niewątpliwą frajdą i sprawi im niezapomnianą radość.
Od dnia 02.01.2022 do odwołania basen dla Gości z zewnątrz jest niedostępny.

Basen, sauny
Inne atrakcje
Inne atrakcje
Inne atrakcje

Wykreowana atmosfera w strefie basenu, nastrojowa muzyka oraz koloroterapia dająca odmienne rodzaje pobudzenia duchowego sprawi, że pokochasz ten fascynujący świat magii i odprężenia. Tutaj też nasi Goście mogą przeżyć cudowny seans w jacuzzi pod gwiaździstym niebem lub po prostu sprawdzić, że jest to spełnienie marzeń o idealnym relaksie, gdzie można poczytać książkę na leżaku lub zwyczajnie rozmarzyć się.

Inne atrakcje
Gabinety SPA
Gabinety SPA
Gabinety SPA

Niezwykła STREFA „ABU DABI - SPA” wzbudza zachwyt naszych Gości, którzy czują się tutaj niezwykle wyjątkowo i komfortowo. Przesycone nieziemską magią miejsce, gdzie dłonie i serca terapeutów wypełniają energią ciała naszych Gości stanowi skuteczne połączenie trzech światów relaksu, zdrowia i urody. Niepowtarzalna oferta Spa obejmuje zabiegi relaksujące, pielęgnujące i odmładzające, przywracające blask i urodę oraz wyczarowujące piękno.

Gabinety SPA
Zabiegi SPA
Zabiegi SPA
Zabiegi SPA
Zabiegi SPA

Każdy prawie wie, że ciało jest doskonałe tylko wtedy, gdy jest w harmonii z duszą i umysłem. Pozwól nam o to zadbać, a cudowne masaże, przyjemne ciepło, odpowiednia muzyka, zapachy i przeniosą Was w czasie i przestrzeni w  fantastyczną podróż po różnych krainach. Orientalne zabiegi, niecodzienne rytuały w blasku świec, romantyczne kąpiele w poczuciu bliskości drugiej osoby to niesamowity świat słodkich wrażeń i ogromnej radości. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o sobie. Otul ciało zmysłową pielęgnacją Spa i odzyskaj wewnętrzną równowagę.

Zabiegi SPA

Warto wiedzieć

Strefa ROYAL-SPA - basen, sauny, jacuzzi

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z naszej STREFY „ROYAL - SPA”.
Dla Gości hotelowych bezpłatny wstęp w godzinach otwarcia.
Godziny otwarcia kompleksu: basen, jacuzzi, strefy saun: Pn - Ndz 8:30 - 21:30
Godziny otwarcia i funkcjonowania usług towarzyszących mogą ulegać zmianie.
Opłata za włączenie sauny poza godzinami otwarcia: 100,00 za godzinę - jedna sauna (Biosauna z aromaterapią, sauna sucha z koloroterapią, łaźnia).

WAŻNE INFORMACJE
Wstęp do STREFY „ROYAL-SPA” w  klapkach basenowych.
Wstęp do STREFY „ROYAL-SPA”  przez osoby niepełnoletnie - tylko pod opieką dorosłych
Aquafitness w basenie lub zajęcia na Sali Fitness dla ciała i duszy dla poprawienia kondycji i samopoczucia  w godzinach 10.00 - 10.30

  • dla Gości hotelowych bezpłatnie,

Informacje Recepcja Spa tel. +48 59 81 477 35 wew. 600 lub +48 59 81 552 86
e-mail: recepcja@royal-baltic.pl

Strefa ABU DABI - gabinety Spa

Godziny otwarcia STREFY „ABU DABI - SPA”
Gabinety kosmetyczne i masażu: Pn – Nd  8:30 - 21:30
 
Na wizytę w STREFIE „ABU DABI - SPA” zapraszamy naszych Gości najlepiej w płaszczach kąpielowych, znajdujących się w pokoju oraz wygodnym obuwiu Spa.

Umówienie wizyty w Spa
Rezerwację zabiegu, rytuału lub masażu najlepiej dokonać na dwa tygodnie przed przyjazdem do Hotelu lub przy rezerwacji pobytu. W przypadku, gdy Państwo tego nie uczynią prosimy o uzgodnienie rodzajów zabiegów oraz ich  terminów niezwłocznie po przybyciu, abyśmy mogli dobrać dla Państwa najbardziej dogodny czas.

Anulacja umówionej wizyty w Spa
Odwołania umówionej wizyty bez konsekwencji finansowej można dokonać nie później niż 24 h przed umówionym czasem. W przypadku anulowania wizyty do 12 h Gość zobowiązany jest do pokrycia 50%,a przy anulacji w czasie krótszym niż 12 h - 100% kosztów zabiegu.

Zapraszamy Gości spoza Hotelu do korzystania z naszej STREFY „ABU DABI - SPA”

Informacje Recepcja Spa tel. + 48 59 81 477 35  wew. 600 lub + 48 59 81 552 86
e-mail spa@royal-baltic.pl

Woda w basenie

KOMUNIKAT z dnia 13.05.2024r.
Jakość wody na basenie oraz jacuzzi spełnia parametry wymagane w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Zobacz plik PDF

PFR