Przyjaźni Dzieciom

Wspaniałe miejsce  również na wypoczynek rodzin z dziećmi.  Domowa atmosfera
i udogodnienia dla najmłodszych ma dla nas szczególne znaczenie

   Nasz Hotel to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Nasi mali Goście są dla nas najważniejsi, dlatego dokonaliśmy wszelkich starań aby połączyć komfort wypoczynku dla dorosłychz dostępem atrakcji dla dzieci. Niezależnie od pogody za oknem oraz pory roku, jaką wybrali Państwo na rodzinne wczasy,pobyt będzie prawdziwym relaksem i niezapomnianą zabawą nie tylko dla rodziców, ale także dla maluchów. Wiemy, że poza udogodnieniami w pokojach dzieci potrzebują również placu i sali zabaw, gdzie mogą spędzać radosny czas w gronie rówieśników pod okiem wykwalifikowanej opieki.

Udogodnienia
Udogodnienia

Udogodnienia dla Dzieci przygotowane przez nasz Hotel
w poszczególnych rodzajach pomieszczeń dostępne na życzenie: 

Pokój Hotelowy:
- Kompletne łóżeczko dla małego dziecka
- Dodatkowe poduszki i koce dla dzieci
- Podgrzewacz do butelek
- Zabezpieczenia kontaktów przed dziećmi


Łazienka Hotelowa:
- Dodatkowe ręczniki dla dzieci
- Jednorazowe kubeczki
- Wanienka do kąpieli
 


Restauracja:
- Krzesełko do karmienia
- Menu dla dzieci
- Podgrzewacz do butelek
- Plastikowe naczynia i sztućce
- Jednorazowe śliniaczki
- Malowanki zajmujące dzieci podczas oczekiwania na posiłek


Strefa Spa:
- Brodzik dla dzieci
- Dmuchane zabawki oraz akcesoria do pływania
- Masaż dla dzieci

Udogodnienia
Restauracja
Restauracja

Przyjazna dzieciom restauracja oferuje doskonałe posiłki dla całej rodziny, specjalnie dla dzieci stworzyliśmy „Bajkowe Menu z Krainy Czarów” z przysmakami nawet dla niejadka. Szef Kuchni zadba o podniebienia Państwa pociech przygotowując pyszne specjały, a cały personel zadba o to aby czuły się jak u siebie w domu. W restauracji można korzystać z krzesełek dla dzieci, ułatwiających karmienie niesfornych brzdąców.

Restauracja
Sala Kidsplay Royal Blue
Sala Kidsplay Royal Blue
Sala Kidsplay Royal Blue
Sala Kidsplay Royal Blue

Royal Baltic  zapewnia rozrywkę dzieciom w każdym wieku. W świecie nieograniczonej wyobraźni, przygód i emocji, budzi się w dziecku kreatywność, głód wiedzy i zdolności twórcze, zapewniając przy tym doskonałą zabawę. Wszystko to dzięki sali Kidsplay Royal Blue z dostępem do paneli multimedialnych oraz telewizora z szeroką gamą kanałów z bajkami. Strefa ta jest dostępna w godzinach 9:00-21:00, a korzystanie z niej  jest całkowicie bezpłatne.

Sala Kidsplay Royal Blue
Sala Kidsplay Royal Green
Sala Kidsplay Royal Green

Z myślą o najmłodszych została stworzona sala Kidsplay Royal Green, w którym dzieci mogą oddać się szaleństwu zabawy. Niezależnie od aury za oknem, tu zawsze panuje wyśmienita atmosfera bo to idealne miejsce do zabawy i rozrywki dla dzieci oraz relaksu i wypoczynku dla dorosłych. Royal Baltic gwarantuje maluchom moc wrażeń i atrakcji.

Sala Kidsplay Royal Green
Plac Zabaw
Plac Zabaw

W letnie słoneczne dni zapraszamy na plac zabaw na świeżym powietrzu. Wśród zieleni czekają drabinki, huśtawki i zjeżdżalnia, a także ulubiona przez dzieci trampolina. Dzieci spędzają tu wspaniałe chwile nawiązując nowe znajomości z rówieśnikami, a ich rodzice mogą rozkoszować się słoneczną kąpielą na przyległym placu ze stolikami i namiotami.

Plac Zabaw

PFR