Sale konferencyjne

Sala konferencyjna

Dla większych grup Hotel Royal Baltic Luxury Boutique przygotował dużą salę „ROYAL”  z odpowiednim, nowoczesnym wyposażeniem: (nagłośnienie, projektory, ekrany, flipcharty i mównice).
Dla wymagających, klientów oferujemy płożone na III piętrze w otoczeniu 12 gustownych pokoi lobby konferencyjne „Amber Lobby”. Łączące w sobie jakość i wygodę pomieszczenie wyposażone jest w niezbędne urządzenia audiowizualne. Jest to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem grup oczekujących pełnej swobody i niezależności w działaniu.
 

Sala Royal
Sala Royal

Sala Royal

Położona na II poziomie SALA ROYAL odznacza się bardzo dobrą i dyskretną lokalizacją w budynku. Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie wygodnego Lobby konferencyjnego, może pełnić wiele funkcji. Może zostać zaaranżowana jako tradycyjna Sala Konferencyjna o preferowanym ustawieniu, jak również na życzenie będzie doskonałą Salą Widowiskową lub Salą Kinową. Posiadająca dużą powierzchnię Sala Royal może również stanowić idealne pomieszczenie do pracy w grupach. Łącząca w sobie jakość i wygodę SALA ROYAL o powierzchni 240 m² mogąca pomieścić do 200 osób wyposażona jest w niezbędne urządzenia audiowizualne oraz pozostałe udogodnienia techniczne w cenie wynajmu.

Sala Royal
Sala Royal układ szkolny
Sala Royal układ szkolny

Sala Royal układ szkolny

Sala Royal układ szkolny
Sala Royal układ teatralny
Sala Royal układ teatralny

Sala Royal układ teatralny

Sala Royal układ teatralny
Sala Royal układ podkowa
Sala Royal układ podkowa

Sala Royal układ podkowa

Sala Royal układ podkowa

Dodatkowe informacje

Wyposażenie sali

Dodatkowy atut w postaci trzech ekranów oraz trzech  rzutników projekcyjnych daje duże możliwości oraz swobodę działania osobom obsługującym konferencje. Dla wygody Gości bezpośrednio na Sali można zamówić całodzienny serwis kawowy lub skorzystać z Lobby kawowego. To imponujące pomieszczenie stanowi  idealne rozwiązanie dla grup oczekujących luksusu i komfortu. Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie winda zapewnia doskonałą  komunikację z poziomem I, gdzie Goście mogą udać się na wyśmienity posiłek lub bezpośrednio przemieścić się do STREFY ROYAL-SPA.
WYNAJĘCIE SALI ROYAL OBEJMUJE :

 • Projektor multimedialny
 • Sprzęt TV/Video
 • Odtwarzacz DVD
 • Mikrofon
 • Flipchart
 • System nagłośnieniowy
 • Zaciemnienie
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Rzutnik folii, slajdów

Usługi dodatkowe

 

 • Usługi ksero dostępne w recepcji
 • Bezpłatna szatnia dla uczestników spotkań

 

Zapraszamy

W trakcie szkoleń i konferencji zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną (przerwy kawowe, catering, lunch, kolacje i bankiety). Dla Gości konferencji udostępniamy również sprzęt biurowy: faks, telefon, drukarka, skaner, ksero (dostępne w recepcji).
Nasze możliwości dają organizatorom i uczestnikom wszystkich spotkań gwarancję sukcesu i pełnej satysfakcji…
Zapraszamy!

Informacje tel. +48 59 81 552  85 lub +48 59  81 477 35 wew.400
e-mail: marketing@royal-baltic.pl

sale konferencyjne      sale biznesowe    sale na konferencje
sale na szkolenie     sale szkoleniowe 

PFR