Hotel w mediach

TRENDY DESIGNU TRENDY DESIGNU

BAZAAR BAZAAR

Hotel Royal Baltic wpółpracuje z marką KLAPP Cosmetics, której reklama wraz ze współpracującymi hotelami ukazała się W najnowszym numerze magazynu Harper’s Bazaar.

DECORATION&DESIGN Trendy * Wzornictwo*Aranżacje DECORATION&DESIGN Trendy * Wzornictwo*Aranżacje

SPRING FASHION SHOW 01.04.17  Magazynu Moda&Styl SPRING FASHION SHOW 01.04.17 Magazynu Moda&Styl

LNE & SPA LNE & SPA

W noworocznym numerze ( 01/2013) czasopisma LNE & SPA wydawanym od 1995 r. i uznawanym za najlepszy branżowy tytuł kosmetyczny – ukazał się artykuł o naszym hotelu. Czasopismo jest prestiżowe i uznawane za ważne kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty związanego z branżą kosmetyczną, wyznacza nowe trendy, ukazuje nowości oraz podpowiada nowe rozwiązania. Działa pod hasłem „uroda” – „edukacja” – „profesjonalizm” we współpracy z międzynarodowym gronem ekspertów. Stawiając na kształcenie na najwyższym poziomie realizuje nowoczesne projekty wydawnicze i edukacyjne, dzięki którym prezentuje kosmetykę w najlepszym wydaniu.

 

MODA & STYL MODA & STYL

   BESTSELLER GROUP to wydawca ekskluzywnego czasopisma kwartalnego Moda & Styl poświęconego modzie i urodzie, jak również organizator Gali Moda & Styl  oraz After Party Moda & Styl. Nasza współpraca partnerska zapoczątkowana w 2011 roku owocuje licznymi rekomendacjami w tym czasopiśmie. Jako partner pojawiamy się również  na ekskluzywnych eventach organizowanych przez  to Wydawnictwo.
Na Gale oraz PARTY   zapraszane są wszystkie media oraz kluczowi partnerzy, a także celebryci.
Byliśmy z nimi również i my podczas:

•    XIV edycji GALI MODA & STYL 17.04.2011 w Hotelu Sheraton w Warszawie;
•    XV edycji GALI MODA & STYL 22.01.2013 w Soho Factory w Warszawie;
•    AfterParty 12.04.2013 w Klubie Opera w Warszawie;
•    DeDietrich Baltic Party by Moda & Styl 03.08.2012 w Klubie Unique w Warszawie;
•    XVIII edycji Gali Moda &styl 14.05.2013 w Hotelu Gromada- Okęcie w Warszawie

•    KLAPP PARTY BY MODA&STYL, 29.06.2013 w klubie THE EVE w  Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMPERIUM KOBIET IMPERIUM KOBIET

     Hotel Royal Baltic Luxury Boutique  brał udział w plebiscycie SPA ROKU 2012 organizowanym przez Imperium Kobiet, którego zadaniem było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych SPA w Polsce, promowanie zdrowego stylu życia poprzez propagowanie rozwoju nowoczesnych, odpowiednio wyposażonych tego typu ośrodków w kraju.

    Nasz Hotel pojawił się również w unikatowym magazynie „Imperium Kobiet”. Pismo skierowane jest do kobiet. Spełnionych, odważnych, pewnych siebie, ceniących sobie luksus i elegancję, ale również takich, które poszukują własnej drogi na każdym etapie swojego życia.
W magazynie publikowane są felietony znanych kobiet m.in. Beaty Tyszkiewicz, Jolanty Fajkowskiej, Hanny Bakuły, Krystyna Mazurówny, które z uśmiechem i przekąsem piszą o życiu. Swoim, ale także o otaczającej nas rzeczywistości.
Magazyn istnieje na rynku prawie 2 lata (we wrześniu 2010 ukazał się pierwszy numer), a już zaczyna wyznaczać nowe trendy na rynku magazynów dla tej grupy docelowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

COMFORTUM COMFORTUM

  Katalog „SPA & Wellness 2013” prezentuje Polskie hotele SPA o typowo wellnessowym charakterze. Katalog ten wydawany jest przez firmę Comfortum Travel & Project, która jest jednocześnie organizatorem prestiżowego konkursu SPA PRESTIGE AWARDS. Misją katalogu jest czynne podnoszenie świadomości SPA w Polsce poprzez publikacje artykułów, praktyczne porady oraz wywiady z osobistościami polskiego biznesu SPA.

 

MAGAZYN VIP MAGAZYN VIP

  Hotel Royal Baltic pojawia się również na łamach prasy VIP Polityka Biznes Fakty. Jest  to ekskluzywny magazyn docierający co kwartał do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki. Czytelnikami są menedżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych, ministerstw, ambasad i instytucji pozarządowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDEN EDEN

       Hotel Royal Baltic ukazał się również w ekskluzywnej prasie poświęconej propagowaniu i rozwoju idei SPA & Wellness. Eden Magazyn SPA oraz powiązany z nim portal SPAeden.pl podpowiadają, jak poszukiwać raju w codziennym życiu. Wskazują, jak zadbać o siebie, poznać znaczenie równowagi pomiędzy ciałem i duchem. Uczą, jak korzystać z coraz szerszej oferty kosmetyków, urządzeń, zabiegów i obiektów nawiązujących do idei SPA & Wellness. Eden Magazyn SPA i portal SPAeden.pl to miejsca, gdzie Czytelnicy i Internauci znajdą inspirację do ulepszania swego świata, smakowania życia w różnych jego aspektach, dbania o zdrowie własne i swojej rodziny. Eden Magazin SPA oraz portal SPAeden.pl są skierowane do osób chcących mądrze dbać o siebie, chętnie korzystających z nowości i atrakcyjnych ofert ośrodków SPA, Day SPA i salonów piękności.

PFR