Ceny i Rezerwacja

Oferty Specjalne      Oferta weekendowa

Sala Złota - Gold Royal

SALA ZŁOTA GOLD ROYAL

LUXURY BOUTIQUE SPA


        Złota Sala Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique to okazałe klimatyzowane wnętrze, które dzięki efektownemu wystrojowi w zależności od potrzeb Naszych Gości może pełnić funkcję Sali Restauracyjnej jak i Sali Bankietowej. Swój oryginalny styl zawdzięcza subtelnemu połączeniu złota z ciepłymi beżami, które doskonale współgrają z kryształowym wykończeniem oświetlenia. Delikatne elementy dekoracyjne w klasycznym stylu dodają wnętrzu wytworności oraz podkreślają jego elegancki charakter.


       Nastrojowe wnętrze Sali Złotej podkreśla luksusową i dostojną atmosferę przyjęć, spotkań oraz szkoleń organizowanych w naszym Hotelu. Duża powierzchnia około 300 m2 pozwala na zorganizowanie wyśmienitego bankietu, niezapomnianego przyjęcia czy wesela lub imprezy tematycznej dla nawet 160 Gości. Wyjście na przestronny taras pozwala na chwilę relaksu oraz zaczerpnięcia świeżego powietrza po tanecznej gorączce na przestronnym parkiecie. W bezpośrednim sąsiedztwie Sali Złotej znajduje się wysokiej klasy Restauracja Czerwona, idealna na zorganizowanie przerw kawowych, koktajli czy lunchu. Istnieje możliwość połączenia obu Sal, co jest niewątpliwą zaletą  przy organizacji dużych imprez.

 

Niepowtarzalny nastrój, cudowna atmosfera, wyśmienite potrawy
oraz starannie przygotowane uroczystości sprawią, że  najważniejsze
dla Państwa chwile staną się niezapomniane

 

 

Informacje: Recepcja Hotelu tel. +48 59 81 477 35 wew. 100 lub +48 59 81 552 85
Restauracja  tel. +48 59 81 552  87 lub +48 59  81 477 35 wew. 500
e-mail recepcja@royal-baltic.pl

Zrób Prezent
PFR
newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ OFERTĄ!

Zapisz się do Newslettera i zrealizuj masaż częściowy przy rezerwacji pobytu na Naszej stronie *

Dodaj
* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy
Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"
X
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
menu
menu
menu
menu