Sala Złota - Gold Royal

Sala Złota
Sala Złota
Sala Złota

Złota Sala Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique to okazałe klimatyzowane wnętrze, które dzięki efektownemu wystrojowi w zależności od potrzeb Naszych Gości może pełnić funkcję Sali Restauracyjnej jak i Sali Bankietowej. Swój oryginalny styl zawdzięcza subtelnemu połączeniu złota z ciepłymi beżami, które doskonale współgrają z kryształowym wykończeniem oświetlenia. Delikatne elementy dekoracyjne w klasycznym stylu dodają wnętrzu wytworności oraz podkreślają jego elegancki charakter.

Sala Złota
Atmosfera
Atmosfera
Atmosfera

Nastrojowe wnętrze Sali Złotej podkreśla luksusową i dostojną atmosferę przyjęć, spotkań oraz szkoleń organizowanych w naszym Hotelu. Niepowtarzalny nastrój, cudowna atmosfera, wyśmienite potrawy oraz starannie przygotowane uroczystości sprawią, że najważniejsze dla Państwa chwile staną się niezapomniane.

Atmosfera
Uroczystości
Uroczystości
Uroczystości

Duża powierzchnia około 300 m2 pozwala na zorganizowanie wyśmienitego bankietu, niezapomnianego przyjęcia czy wesela lub imprezy tematycznej dla nawet 160 Gości. Wyjście na przestronny taras pozwala na chwilę relaksu oraz zaczerpnięcia świeżego powietrza po tanecznej gorączce na przestronnym parkiecie. W bezpośrednim sąsiedztwie Sali Złotej znajduje się wysokiej klasy Restauracja Czerwona, idealna na zorganizowanie przerw kawowych, koktajli czy lunchu. Istnieje możliwość połączenia obu Sal, co jest niewątpliwą zaletą przy organizacji dużych imprez.

Uroczystości
Zapraszamy

Informacje Restauracja:  tel. +48 59 81 552  87 lub +48 59  81 477 35 wew. 500
e-mail recepcja@royal-baltic.pl

PFR