Konferencje nad morzem

Biznes
Biznes
Biznes

Ekskluzywnie, w atmosferze niepowtarzalnego miejsca nad morzem, koncentracji i kreatywności myśli. Nasze możliwości dają organizatorom i uczestnikom wszystkich spotkań gwarancję sukcesu i pełnej satysfakcji.
Szukacie Państwo Hotelu na wypoczynek czy weekend za miastem, a w szczególności ciszy i spokoju, z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Hotel Royal Baltic Luxury Boutique z basenem to idealne miejsce nie tylko na indywidualne spędzenie czasu, ale również organizację ekskluzywnych spotkań firmowych, szkoleń oraz pełnych atrakcji wyjazdów integracyjnych.

Biznes
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy

Specjalizujemy się w indywidualnych aranżacjach spotkań biznesowych niezależne od wielkości. Jesteśmy w stanie przygotować ofertę zadawalającą najbardziej wyszukane potrzeby. Każda zorganizowana w Hotelu Spa Royal Baltic Luxury Boutique konferencja, szkolenie, spotkanie firmowe, wyjazd integracyjny będzie udanym, miłym, niecodziennym wydarzeniem dzięki trosce naszej profesjonalnej obsługi na każdym etapie, zarówno planowania, jak i w czasie jej realizacji.

Zapraszamy
Sale biznesowe
Sale biznesowe

Dla większych grup Hotel Royal Baltic Luxury Boutique przygotował 1 dużą sale konferencyjne „ROYAL”, „BALTIC”  z odpowiednim, nowoczesnym wyposażeniem. Dla wymagających klientów oferujemy położone na III piętrze budynku A. lobby konferencyjne „Amber Lobby”.

Sale biznesowe
Lokalizacja
Lokalizacja
Lokalizacja
Lokalizacja

Niepowtarzalne położenie, niezwykła atmosfera, kojący zmysły szum morza i zapach sosnowego lasu sprawia, że jest to najbardziej odpowiednia lokalizacja, na organizację wyróżniającego się od innych spotkania firmowego. Organizacja konferencji z bogatym programem dodatkowych atrakcji, w szczególnym miejscu zwłaszcza nad morzem to trend, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Połączenie biznesu z odprężającym relaksem, w otoczeniu natury przynosi wymierne rezultaty w postaci zadowolonych właścicieli i pracowników firm.

Lokalizacja
Współpraca
Współpraca
Współpraca

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy korporacyjnej z hotelem Royal Baltic Luxury Boutique. Specjalnie dla Państwa w wyniku wspólnych negocjacji stworzymy produkt zgodnie z Waszymi wymaganiami i oczekiwaniami.
Proponujemy specjalne promocje, dogodne i przyjazne ceny dla Naszych Kontrahentów. Inni już rozpoczęli współpracę z nami i zadowolenie jest obustronne. W celu uzyskania szczegółowych informacji i omówienia warunków umowy prosimy o kontakt.

Współpraca
Kontakt

Przygotowany dla Gości Biznesowych Hotel wyposażony w bogate zaplecze konferencyjno - szkoleniowe zapewnia komfortowe warunki do pracy i nauki. Dzięki nam organizacja konferencji wcale nie musi być trudna i skomplikowana, dzięki nam stanie się prosta.
Zapraszamy!

Informacje tel. +48 59 81 552 85 lub +48 59 81 477 35 wew.400
e-mail: marketing@royal-baltic.pl

Konferencje nad morzem, spotkania firmowe w Spa, wyjazdy integracyjne, szkolenia nad morzem.

PFR