Ceny i Rezerwacja

Oferty Specjalne      Oferta weekendowa

Dla Biznesu

HOTEL ROYAL BALTIC NAD MORZEM

„Również organizacja konferencji,
szkoleń, spotkań biznesowych i integracja”

Ekskluzywnie, w atmosferze niepowtarzalnego miejsca nad morzem, koncentracji i kreatywności myśli. Nasze możliwości dają organizatorom i uczestnikom wszystkich spotkań gwarancję sukcesu i pełnej satysfakcji.

   Szukacie Państwo Hotelu na wypoczynek czy weekend za miastem, a w szczególności ciszy i spokoju, z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Hotel Royal Baltic Luxury Boutiqe z basenem to idealne miejsce nie tylko na indywidualne spędzenie czasu, ale również organizację ekskluzywnych spotkań firmowych, szkoleń oraz pełnych atrakcji wyjazdów integracyjnych.


   Niepowtarzalne płożenie, niezwykła atmosfera, kojący zmysły szum morza i zapach sosnowego  lasu sprawia, że jest to najbardziej odpowiednia lokalizacja, na organizację wyróżniającego się od innych spotkania firmowego. Organizacja konferencji z bogatym programem dodatkowych atrakcji, w szczególnym miejscu zwłaszcza  nad morzem to trend, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Połączenie biznesu z odprężającym relaksem, w otoczeniu natury przynosi wymierne rezultaty w postaci  zadowolonych właścicieli i pracowników firm, którzy potrafią mieć świadomość dobrze spędzonego czasu. Przygotowany również specjalnie dla Gości Biznesowych Hotel wyposażony w bogate zaplecze konferencyjno - szkoleniowe zapewnia komfortowe warunki do pracy i nauki. Specjalizujemy się w indywidualnych aranżacjach spotkań biznesowych niezależne od wielkości. Jesteśmy w stanie przygotować ofertę zadawalającą najbardziej wyszukane potrzeby. Każda zorganizowana w Hotelu Spa Royal Baltic Luxury Boutique konferencja, szkolenie, spotkanie firmowe, wyjazd integracyjny będzie udanym, miłym, niecodziennym wydarzeniem dzięki trosce naszej profesjonalnej obsługi  na każdym etapie, zarówno planowania, jak i w czasie jej realizacji. Dzięki nam organizacja konferencji wcale nie musi być trudna i skomplikowana, dzięki nam stanie się prosta.
 

Zapraszamy!

Informacje tel. +48 59 81 552  85 lub +48 59  81 477 35 wew.400
e-mail: 
marketing@royal-baltic.pl


Konferencje nad morzem  spotkania firmowe w Spa
wyjazdy integracyjne              szkolenia nad morzem


 

Zrób Prezent
newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ OFERTĄ!

Zapisz się do Newslettera i zrealizuj masaż częściowy przy rezerwacji pobytu na Naszej stronie *

Dodaj
* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy
Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"
X
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
menu
menu
menu
menu