Nasze Smaki

Zapraszamy

Dopełnieniem luksusowego wypoczynku w Hotelu ROYAL BALTIC LUXURY BOUTIQUE jest wyjątkowa kuchnia i potrawy przygotowane z niezwykłą starannością przez naszych kucharzy. Oferujemy niepowtarzalne menu oparte na tradycji kuchni śródziemnomorskiej, polskiej, a także regionalnej. Jego bogactwo z pewnością zaspokoi gust każdego Gościa, a unikalna atmosfera i klimat panujący w naszych restauracjach sprawią, że każdy posiłek stanie się dla Państwa wyjątkowy.
Informacje Restauracja: 
tel. +48 59 81 552  87 lub +48 59  81 477 35 wew. 500
e-mail:  recepcja@royal-baltic.pl

Nasze Smaki
Nasze Smaki
Nasze Smaki
Nasze Smaki
Nasze Smaki

Bliskość morza powoduje, że w menu pojawiają się oprócz wielu doskonałych potraw bałtyckie ryby, a także dania o niespotykanym nigdzie dotąd smaku. Świeżość, niezwykły smak, potrawy regionalne i z lokalnych produktów coraz częściej poszukiwane przez miłośników dobrego, zdrowego odżywiania na co dzień goszczą w naszym Hotelu. Sposób wytwarzania potraw przyciąga sympatyków odkrywania nowych smaków i niespotykanych aromatów.

Nasze Smaki
Karta Menu
Karta Menu
Karta Menu

ROYAL BALTIC LUXURY BOUTIQUE
RESTAURACJA HOTELU POLECA

Niezwykłe dania, napoje, trunki i wina, dla niezwykłych ludzi - naszych Gości.

Naszych smaków nigdy nie zapomnisz!

Karta Menu
Smacznego!
Smacznego!
Smacznego!
Smacznego!

Szef Kuchni, młody i kreatywny człowiek wraz ze swoim zespołem wie jak zaspokoić zmysł smaku Gości przyjeżdżających z całego świata, stawiając na najwyższą jakość produktu, proste, a czasami zaskakujące, połączenie odczuć smakowych. W zaciszach wnętrz restauracji naszego Hotelu delektować się można szeroką gamą specjalnie wyselekcjonowanych trunków. Wykwintne alkohole, doskonałe  drinki, wina z najlepszych winnic świata oraz aromatyczne kawy i herbaty podawane we wspaniałej atmosferze klimatycznych wnętrz, będą dopełnieniem każdego posiłku, spotkania biznesowego lub uroczystości rodzinnej.

Smacznego!
Restauracja Czerwona
Restauracja Czerwona
Restauracja Czerwona

Piękne otoczenie, kipiące pozytywną energią, gdzie można we wspaniałej atmosferze niepowtarzalnego wnętrza spędzić wspaniałe chwile przy smacznym posiłku, wykwintnym trunku lub  aromatycznej kawie z najbliższą osobą lub w gronie znajomych. Czerwona sala restauracyjna to wysokiej klasy lokal umożliwiający zorganizowanie przyjęcia nawet dla 50-60 Gości. Intrygujące czerwienie, skórzane wykończenia oraz złote dodatki nadają temu wnętrzu wyrazisty charakter.

Restauracja Czerwona
Sala Złota
Sala Złota
Sala Złota

Złota Sala Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique to okazałe klimatyzowane wnętrze, które dzięki efektownemu wystrojowi w zależności od potrzeb Naszych Gości może pełnić funkcję Sali Restauracyjnej jak i Sali Bankietowej. Swój oryginalny styl zawdzięcza subtelnemu połączeniu złota z ciepłymi beżami, które doskonale współgrają z kryształowym wykończeniem oświetlenia. Delikatne elementy dekoracyjne w klasycznym stylu dodają wnętrzu wytworności oraz podkreślają jego elegancki charakter.

Sala Złota
Posiłki
Posiłki
Posiłki

Hotel ROYAL BALTIC LUXURY BOUTIQUE poza bogatą kartą MENU ROYAL BALTIC oferuje znakomite posiłki, każdego dnia inne, ale zawsze idealnie współgrające z nadmorskim położeniem. Dzień przywitacie przepysznym śniadaniem w formie bogatego bufetu szwedzkiego.
Uwaga: Śniadania, lunche, obiadokolacje, kolacje romantyczne i uroczyste serwowane są według obowiazującego danego dnia menu. Hotel nie realizuje preferencji żywieniowych oraz specjalnych diet w ramach wymienionych posiłków. Warto o to zapytać w chwili dokonywania rezerwacji i skonsultować wszelkie wątpliwości z obsługą hotelu przed przyjazdem.

Posiłki

PFR